Hakkımızda

arvashakkimizdaFirmamız 2007 yılında İstanbul Bağcılar merkezli olarak kurulmuştur. 2007 yılından beridir ARVAS AJANS adı ile bilişim sektöründe hizmet vermektedir. Geçen 9 yıl içerisinde ARVAS AJANS firması olarak bir çok kurumsal firmaya web tasarım ve seo hizmeti verdik. Bilişim dalında her geçen gün yeni projeler üreterek yolumuza devam ediyoruz.

Arvas Turizm Ne Zaman Açıldı

2016 Ocak ayında “Online Bilet” projemiz olan arvasturizm.com sitesini yayına aldık. arvasturizm.com sitesi aracılığı ile uçak, otobüs ve ido biletlerinizi hem hızlı hemde güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Arvas Turizm Ofisi Nerede

Arvas Turizm “Fatih Mahallesi Asır Sokak No:9/A BAĞCILAR İSTANBUL  adresinde bulunmaktadır. Arvas Turizm olarak sadece Online Bilet satışı yapmaktayız. Ofisimizden elden bilet satışı yapılmamaktadır.

Online Bilet Güvenli mi?

Endişelerinizin farkındayız. Bu nedenle sizin güvenli satın alma yapmanız için gerekli tüm güvenlik tedbirlerini almış bulunuyoruz. Online bilet satın alma esnasında SSL SERTİFİKASI devreye girerek kredi kartı bilgilerinizi korumaktadır. Ayrıca ödemelerde “3D SECURE” sistemi kullanmaktayız. Sitemiz üzerinden güvenli bilet satın alma yapabilirsiniz.