•  

     

Öger Holding A.Ş. tarafından 14 Mart 2001 tarihinde ülkemizde ilk defa kurulan AtlasJet Hava Yolları şirketi, ilk kurulduğunda İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı alanında ruhsatlandırılan bir şirkettir. Aynı yıl 1 Haziran tarihinde ilk seferini düzenleyen şirket, 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile sefere başlamıştır. Kısa sürede aradan geçen 3 aylık bir süre zarfında aynı tip 1 adet daha uçağı filosuna ekleyen AtlasJet, 2003 yılına gelindiğinde, dördüncü uçağını da filosuna katarak daha kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır.

Atlasjet Uçak Bileti Sorgulama

İlerleyen zamanlar içerisinde yolcu taşımacılığı alanında büyük mesafeler kat eden AtlasJet, gerek online hizmetleri gerekse acente hizmetleriyle kendinden söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Uçak bileti noktasında tercih edilen firma haline gelen hava yolları şirketi, ülkemizin birçok noktasına uçuş düzenlemektedir. Uçak bileti satışı noktasında güvenilir hale gelen firmamızda, müşterilerimiz için en esnek tarifelerle uçak bileti bulmalarına yardımcı oluyoruz. Tüm şirketlerde olduğu gibi Atlasjet Hava Yolları şirketine ait biletleri de en indirimli fiyatlardan bulabileceğiniz sitemiz ile keyifli bir seyahat yaşayacaksınız. Atlasjet uçak bileti http://www.atlasjetucakbileti.club/ indirimlerinden faydalanarak dilediğiniz noktaya daha hızlı ve daha ekonomik seyahat etmenin ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Atlasjet Ucuz Uçak Bileti Ara

İndirimli tarifeler, kampanyalı biletler ve promosyon uçak biletlerinin tamamını bulabileceğiniz uçak bileti sitemizde, kolay uçmanın en keyifli yönlerini elde edeceksiniz. Atlasjet uçak bileti ile mesafeleri kısaltmak ve daha ucuza uçmak çok daha kolay olacaktır. Dilediğiniz tarihlerde tek yön ya da gidiş-geliş uçak bileti rezervasyonu yaptırabileceğiniz sitemizde, bilet karşılaştırma özelliklerini de kullanarak çok daha rahat bir şekilde bilet rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Atlasjet uçak bileti ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak ve beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olmak için, bilet rezervasyonunda en çok tercih edilen sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Daha fazla indirim, daha kolay bilet bulmak ve seyahatin tadına varmak için sizi de sitemize davet ediyoruz. En keyifli seyahatlerde buluşmak üzere…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ONLİNE UÇAK, OTOBÜS ve İDO BİLETLERİ BURADA

arkaplan2

arkaplan12